Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Slovenština   cs> Hotel Kotyza Humpolec - Zobrazit` stránky v českom jazyku   en> Hotel Kotyza Humpolec - Zobrazit` stránky v anglickom jazyku   de> Hotel Kotyza Humpolec - Zobrazit` stránky v nemeckom jazyku   es> Hotel Kotyza Humpolec - Zobrazit` stránky v Španělskom jazyku    Mapa hotelu
MENU

Adresa:
Hotel Kotyza
Horni namesti 5
Humpolec 39601
Czech Republic

Aktuálne počasie:
Hotel Kotyza ubytovanie Humpolec Aktuálne počasie: hmlaDenná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: -4 °C
Vietor: 6 m/s


 

**** Hotel Kotyza ubytovanie Humpolec

Hotel Humpolec Kotyza Hotel Kotyza v Humpolci je vzdialený 1 km od diaľnice D1 smer Praha - Brno.

Hotel Kotyza Humpolec Všeobecné informácie:
Nachádza sa v centre mesta Humpolec na Hornom námestí s panorámou zrúcaniny hradu Orlíka. Z druhej strany je obklopený uzavretým parkom. Okolie mesta je turisticky veľmi zaujímané. V blízkosti sú tri priehrady, ktoré sú v sezóne obľúbeným miestom ku kúpaniu a rybolovu. Neďaleko sa nachádza známe mestečko Lipnice s rovnomenným hradom, pôsobisko humoristu Jaroslava Haška. Nie je možné opomenúť blízky premonstrátský kláštor v Želivě a celkovo príjemný ráz tunajšej kopcovitej a lesnatej krajiny.

Moderne a vkusne vybavený nový štvorhviezdičkový hotel Vám ponúka vhodné podmienky pre rodinnú rekreáciu, víkendové pobyty, kongresovú turistiku a spoločenské stretnutia. Okrem štandardných hotelových služieb ponúka tiež vlastné uzavreté parkovisko, hotelovú zmenáreň a sejf, internetovú kanceláriu s voľným prístupom k WWW, Vašej elektronickej pošte a ďalším službám Siete sietí, kadernícky salón WELLA. Po predchádzajúcej dohode Vám zaistíme prenájom tenisových kurtov či výuku jazdy na koni.

Hotel Humpolec Kotyza Ubytovanie:
8 trojlôžkových izieb - kúpeľňa so sprchovým kútom, WC, TV so satelitným príjmom, telefón s medzinárodným spojením, šatňa.

16 dvojlôžkových izieb - kúpeľňa so sprchovým kútom, WC, TV so satelitným príjmom, telefón s medzinárodným spojením, šatňa, balkón s výhľadom na mesto a do záhrady.

3 jednolôžkové izby - kúpeľňa so sprchovým kútom, WC, TV so satelitným príjmom, telefón s medzinárodným spojením, šatňa, balkón s výhľadom na mesto a do záhrady.

3 luxusné apartmány (trojlôžkové) - kúpeľňa s vaňou, WC, TV so satelitným príjmom, telefón s medzinárodným spojením, obývacia izba, šatňa, balkón s výhľadom do záhrady.

Vo väčšine izieb je možnosť internetového pripojenia.

Hotel Humpolec Ubytovanie Kotyza Reštaurácia:
V príjemnom, štýlovo vybavenom a klimatizovanom prostredí hotela sa nachádza: reštaurácia a bar (100 miest) s pestrým menu domácich i medzinárodných špecialít.  Salónik (40 miest) vhodný k organizovaniu promócií, svadieb, konferencií a podobne.  Letná terasa (50 miest) poskytujúca idylický výhľad do záhrady hotela. Príjemné miesto k posedeniu za pekného počasia. Lobby bar (36 miest)  štýlový bar v hotelovej hale ponúka široký výber nápojov.

Hotel Humpolec Kotyza - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Humpolec Kotyza - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Humpolec Kotyza - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Humpolec Kotyza - hotel má reštauráciuHotel Humpolec Kotyza -  kadernictvo - holičstvoHotel Humpolec Kotyza - možnosť pripojenia na internetHotel Humpolec Kotyza - k dispozícii letná terasaHotel Humpolec Kotyza - k dispozícii kavareňHotel Humpolec Kotyza - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Humpolec Kotyza - akceptuje creditné karty VISAHotel Humpolec Kotyza - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Humpolec Kotyza - akceptuje creditné karty JCBHotel Humpolec Kotyza - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Humpolec Kotyza - tenis - v blízkosti hotelaHotel Humpolec Kotyza - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Humpolec Kotyza - Iybz sú vybavené televízoromHotel Humpolec Kotyza - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Humpolec Kotyza - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:
Email: hotel-humpolec-kotyza@cz-hotel.eu